Quartz Güzellik Merkezi

Hira bebek doğdu

Hira Bebek Doğdu

Dün akşam Demet Akalın ve eşi Okan Kurt için oldukça heyecanlıydı. Yakında dünyaya gelecek bebekleri Hira için bir baby shower partisi düzenlediler. Renkli geçen baby shower partisinin ayrıntıları burada…

Demet Akalın doğacak bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Doğacak bebekleri Hira için bir baby shower partisi hazırladılar.

Demet Akalın’ı bu heyecanlı gününe dostları Seren Serengil, Petek Dinçöz , Deniz Seki, Deniz Akkaya, Pınar Altuğ, Nur Yerlitaş, Tuğba Özerk, Merve Oflaz, Gizem Hatipoğlu, Ebru Destan İnan da katılmıştı. Bol bol hatıra fotoğrafı çekildi, hediyeler paylaşıldı…

Petek Dinçöz altın emzik, Nur Yerlitaş leoparlı bebek nevresim takımı, Pınar Altuğ kendi koleksiyonundan parçalar hediye etti. Ebru Gündeş ve Esra Erol partiye kaatılmadılar ama hediyelerini göndererek Demet Akalın’ın heyecanını paylaştılar.
Eşi Okan Kurt ise dj”lik yaparak partideki konukları coşturdu. Unutulmaz ve hayallerindeki gibi bir baby shower partisi yaşadığını söyleyen Demet Akalın partide en çok eğlenen kişiydi.

Moneta Organizasyon’un düzenlediği baby shower partisinde, Demet Akalın ve Hira Bebek için tasarlanan pembe, gri ve beyaz tonlarında detaylar kullanılmıştı. “Evli, mutlu, çocuklu”, “Hira ile Bebek’te üç-beş tur” gibi Demet Akalın’ın şarkı sözlerinin kullanıldığı detaylar oldukça eğlenceliydi.

Baby shower pastasından bebek kurabiyelerine, melek şeklindeki sabunlardan lavanta keselerine kadar düşünülmüş her ayrıntı güzel bir baby shower partisi örneğiydi.

Hira Bebek Doğdu

Etiketler: , ,


AddThis Social Bookmark Button

1 Yorum “Hira bebek doğdu”

  1. Hayırlısı olsun, allah analı babalı büyütsün…

Yorum Yaz